szycie koszul na miarę Warszawa i luksusowe koszule na miaręJeśli nigdy nie zamawialiście Państwo koszuli lub garnituru krojonego na miarę, Bernheim to doskonałe miejsce żeby spróbować. Jesteśmy specjalistyczną firmą, w której żyjemy pasją tworzenia wspaniałych, damskich i męskich koszul, garniturów i sportowych marynarek dla naszych Klientów. Ubrania szyte przez naszych krawców zdobywają uznanie Klientów ceniących wzornictwo zarówno klasyczne, jak i tzw. styl ‚casual’, a jakość używanych przez nas materiałów przyciąga szeroką grupę odbiorców z kilkunastu krajów Europy.

Warszawa – prezentacja materiałów

Dojeżdżamy we wskazane przez Państwa miejsce na terenie Warszawy i prezentujemy wzory i kolory naszych materiałów, które ‚na żywo’ prezentują się najwspanialej. O szczegóły uprzejmie prosimy pytać za pomocą FORMULARZAmailem lub telefonicznie. Na miejscu zbierzemy również miarę i ewentualnie doradzimy w wyborze.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie krawieckie, wielka pasja tworzenia pięknych ubrań i atrakcyjne ceny to nasze atuty, dzięki którym gwarantujemy satysfakcję każdemu klientowi decydującemu się na zakup w Bernheim!