garnitur na miaręUszyty na miarę, idealnie dopasowany garnitur to wizytówka eleganckiego mężczyzny i nowoczesnej kobiety – powinien zarówno dodawać elegancji, jak również pokazywać gust i pozycję zawodową właściciela.

Garnitury szyte w Bernheim

Sekret dobrego garnituru leży w 3 kluczowych elementach – kształcie, użytym materiale i sposobie wykończenia. W Bernheim dbamy o odpowiednie dobranie kroju, dzięki czemu możemy optycznie wyszczuplić lub nadać sylwetce innych, oczekiwanych przez Klienta proporcji. Nasze garnitury szyte są z wyselekcjonowanych włoskich kaszmirów i wełn, znanych na świecie ze swojej szlachetności – materiały te świetnie układają się na ciele, nie powodując uczucia ‚ciasności’ i dyskomfortu. Zawartość kaszmiru w tkaninie wybieramy uwzględniając funkcje jakie garnitur ma spełniać i częstotliwość jego przyszłego użytkowania, a dzięki ręcznemu wykończeniu otwieramy się na Klientów wymagających, szukających luksusu i indywidualnego charakteru swojej garderoby. Na życzenie Klientów garnitur może być sygnowany.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie umówimy się na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy materialy, zbierzemy miarę i wspólnie zaprojektujemy garnitur, z którego będziecie Państwo dumni!

W ofercie posiadamy także marynarki szyte na miarę.